CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Dezaerator automat |
| Culoare | Argintiu |
20.00 lei
Ventilul este utilizat pentru a scoate automat aerul din calorifer, eliminând necesitatea ca acest lucru să fie făcut manual.
Detalii produs:
Ventilul este utilizat pentru a scoate automat aerul din calorifer, eliminând necesitatea ca acest lucru să fie făcut manual.
Detalii produs:
Specificații
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Dezaerator automat |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Culoare | Argintiu |
| Diametru | 1/2 " |
| Material | Otel |
| Producator | FERRO |
| Functii | Automat |
Folosim cookie-uri pentru a vă oferi cea mai bună experiență online. Prin acceptare, sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor.
Alegeți ce tipuri de cookie-uri doriți să acceptați. Puteți modifica aceste setări oricând.
Cookie-uri esențiale necesare funcționării site-ului. Nu pot fi dezactivate.
Folosite pentru a livra reclame relevante și a urmări performanța campaniilor.