Bateria și sifonul , sunt cu titlu de prezentare. Acestea pot fi achizitionate separat – categoria baterii monocomanda lavoar.
| Tip de montare: | Pe blat |
|---|---|
| Culoarea: | Imitatie marmura |
| Adancime lavoar | 110 mm |
| Material: | Ceramica sanitara |
| Inaltime lavoar | 135 mm |
| Preaplin: | Nu |
| Lungime lavoar | 800 mm |
| Orificiu pentru preaplin: | Nu |
| Latime lavoar | 400 mm |
| Diametru orificiu pentru scurgere: | 45mm |
| Garantie: | 24 luni |

















