Baterie lavoar, cu ventil inclus, cartus ceramic, Crom, Ferro Square
Caracteristici:
- Maner din aliaj de zinc;
- Garnituri PTFE; EPDM;
- Presiune maxima de lucru 10 bari;
- Presiune recomandata 1-5 bari;
- Temperatura maxima pentru apa calda 90°C;
- Temperatura recomandata pentru apa calda 65°C;
- Racorduri flexibile D.3/8″ – M10x1;
- Regulator debit M24x1;
- Montaj: stativ – monogaura.
- Garantie 5 ani
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip baterie | Chiuveta baie |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Stil | Standard |
| Tip pipa | Fixa |
| Material | Alama |
| Culoare | Argintiu |
| Continut pachet | 1xBaterie, 1xVentil click-clack, 2xRacorduri flexibile, 1xSet fixare |
DIMENSIUNI
| Tip debit | Ajustabil |
| Debit de lucru | 4.5 l/min |
| Tip montare | Chiuveta |
| Tip cartus | Ceramic |
| Diametru cartus | 35 mm |
| Inaltime | 168 mm |
| Lungime pipa | 137 mm |
| Greutate | 1.5 Kg |














