Calorifer Port Prosop Elegant 600*1200 mm negru
Integrarea tuturor proceselor de productie sub un singur acoperis – inclusiv cercetare, productie si distributie – asigura o interactiune perfecta intre inovatie si fiabilitate.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip calorifer | Portprosop |
| Orientare | Verticala |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Calorifer |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Putere nominala | 754 W |
| Numar elementi
Numar coloane |
21
2 |
DIMENSIUNI
| Latime | 600 mm |
| Inaltime | 1200 mm |
| Greutate | 6 Kg |






