Misiunea noastra este de a va sprijini in procesul dificil de renovare si amenajare a baii. In mod special baile mici sunt o provocare pentru noi, deoarece sunt dificil de amenajat; datorita produselor noastre, ele au sansa de a deveni prietenoase, functionale si spatioase.
Set compus din:
– vas WC iesire laterala
– rezervor WC asezat pe vas, alimentare laterala stanga sau dreapta
– mecanism rezervor WC
– capac WC polipropilen
– set fixare in pardoseala
Date tehnice
- Evacuare laterala
- Mecanism 3/6 litri
- Capac WC polipropilen
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Toaleta monobloc |
| Tip montare | De sine statator |
| Forma | Oval |
| Actionare jet | Manual |
| Capacitate rezervor | 6 l |
| Material | Ceramica |
| Tip evacuare | Spate |
| Culoare | Alb |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 790 mm |
| Lungime | 345 mm |
| Latime | 635 mm |
| Inaltime sezut | 410 mm |















