- Garantie: 5 ani
- cartus ceramic
- montare cu un singur orificiu
- regulator debit M22x1
- pipa mobila
- racord flexibil G3/8 – M10x1
- crom
| Greutate: | 1660 g |
| Diametru evacuare: | Ø Interior: 50 – Exterior: 90 mm |
| Diametru cuvă: | Ø Interior: 370 – Exterior: 490 mm |
| Marcă: | Kromevye |
| Adâncime cuvă: | 170 mm |
| Număr de cuve: | 1 |
| Anticalcar: | Da |
| Grosime perete: | 0.6 mm |
| Material: | Inox AISI 201 |
| Montaj: | Blat |
| Componente set montaj: | Cleme prindere, garnitura etansare |
| Garanție: | 2 Ani |
DETALII BATERIE
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Material baterie | Alama |
| Finisaj baterie | Cromat |
| Culoare baterie | Argintiu |
















