Chiuveta inox blat 435×760 mm anticalcar cu sifon
| Greutate: | 2810 g |
| Lungime: | 760 mm |
| Lățime: | 435 mm |
| Diametru evacuare: | Ø Interior: 50 – Exterior: 90 mm |
| Marcă: | Kromevye |
| Adâncime cuvă: | 155 mm |
| Număr de cuve: | 1 |
| Preaplin: | Da |
| Sifon: | Inclus |
| Anticalcar: | Da |
| Grosime perete: | 0.6 mm |
| Material: | Inox AISI 201 |
| Sistem fixare: | 0 |
| Montaj: | Blat |
| Componente set montaj: | Cleme prindere, garnitura etansare |
| Garanție: | 2 Ani |















