Baterie bucatarie lebada granit Refine, negru
– culoare negru,
– pipa pivotanta ,
– cartus ceramic ,
– racorduri 40cm
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip baterie | Chiuveta bucatarie |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Stil | Pipa inalta |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Material | Otel |
| Finisaj | Mat |
| Culoare | Negru/Alb |
| Continut pachet | 1 baterie+Sistem de fixare EASY FIX+2 racorduri flexibile |
Garantie 12 luni – 1 an
DIMENSIUNI
| Rotatie pipa | 360 ° |
| Tip debit | Ajustabil |
| Tip montare | Chiuveta |
| Orificii montare baterie | 1 |
| Diametru orificiu | 3 cm |
| Tip cartus | Ceramic |
| Diametru cartus | 40 mm |
| Inaltime | 320 mm |
| Greutate | 1 Kg |








