Ventil lavoar CLICK-CLACK EUROCIERE alama cu sifon flexibil/extensibil scurgere EUROCIERE 5/4 (1’1/4). Produsul este confectionat din alama.Se foloseste pentru lavoar cu preaplin si are rezistenta mare la deteriorari mecanice. Distanta de reglare pentru lavoar este de max 50 mm.
- dop ventil din metal cromat
- ventil alama crom 5/4
- garnitura silicon 2 buc
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Sifon Ventil scurgere |
| Finisaj | Cromat |
| Numar piese | 1 |
| Material | Alama |
| Culoare | Alb Crom |
| Continut pachet | 1 ventil |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 100 mm |
| Lungime | 0.55 m |
| Diametru | 43 mm |
| Greutate | 0.2 Kg |












